Škoda Servis Kampanyaları

Škoda'nızın dilinden en iyi Škoda Yetkili Servisleri anlar.

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
31-12-2024
campanigns-banner

Servis Randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Servis Randevusu Al

Škoda Orijinal Parçalarında, bakım, mekanik ve kaporta işçilik hizmetleri ile Castrol Edge Professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Škoda Yetkili Servisi Doğuş Oto'lara gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.


3 ve 4 Yaşındaki Škoda Araçlarına periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte % 20 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim.

5 Yaş ve Üstü Škoda Araçlarına periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça ve işçilikte %25 indirim, Castrol Edge Professional motor yağlarında %20 indirim ve aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında 16% indirim.

8 Yaş ve Üstü Škoda Araçlarına periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan Škoda orijinal parça ve işçilikte %30 indirim. Castrol Edge Professional motor yağlarında %20, aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında (²) 16% indirim.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.


Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Škoda Yetkili Servislerinde yaptıran Škoda sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye! (³)

Kampanya Katılım Koşulları

1- Bu Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar 3 yaş, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yılını tamamlamış ve üzeri Škoda araç modelleri için geçerli olacaktır.


2- Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik, elektrik ve kaporta tüm yedek parçalar, mekanik, elektrik ve kaporta atölye işçiliği için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenmiş Continental, Bridgestone, Lassa ve Pirelli marka lastiklerde ise 3 yaş üzeri tüm Škoda araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır.


3- Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır. Bu paket, Škoda Yetkili Servislerinde yapılan periyodik bakımın tamamlandığı tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerli olacak şekilde tanımlanır. Her yeni periyodik bakım işleminde, eğer halen devam ediyorsa, bir önceki tanımlı Mobilite Hizmet Paketi iptal edilir ve yeni paket tanımlanır. Paketten faydalanmak için, ihtiyaç halinde 444 7780 no’lu Škoda Yol Yardım hattının aranması yeterlidir.


4- Yüce Auto, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı kilometre sınırı olmaksızın 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Tüm Škoda araçlar kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl boya garantisine sahiptir.

Skoda'nın SUV modelleri arasında Kodiaq, Karoq ve Kamiq bulunmaktadır. 


Bakım maliyetleri aracın modeline ve yapılan işlemlere bağlı olarak değişmektedir.

Superb, genellikle sedan olarak adlandırılan klasik bir dört kapılı otomobil tasarımına sahiptir. Superb Combi, "Combi" terimi genellikle estate ya da station wagon karşılığı olarak kullanılan bir terimdir. Superb Combi’nin Sedan modeline göre daha geniş bagaj hacmi olduğundan ve genellikle aileler veya daha fazla bagaj kapasitesine ihtiyaç duyan kullanıcılar için tercih edilebilir. 

Skoda Octavia ve Octavia Combi, aynı temel modelin farklı gövde tiplerini temsil eder. Octavia, genellikle sedan olarak adlandırılan klasik dört kapılı otomobil tasarımına sahiptir. Genellikle daha şehir içi sürüş ve lüks bir iç mekan sunar. 

Octavia Combi, "Combi" terimi genellikle estate veya station wagon karşılığı olarak kullanılan bir terimdir. Daha geniş iç hacmi ve genellikle arka koltukları katlanabilir bir tasarıma sahip olduğu için daha fazla yükleme alanı sunar. 


Škoda’nın sürücü destek sistemleri isimlendirmeleri aşağıdaki şekildedir.

Çevre Alan Görünümü (Area Wiew), Park Asistanı, Ön bölge frenleme asistanı (Front Assist), Şerit Takip Asistanı (Lane Assist), Adaptif Hız Sabitleyici (ACC), Seyahat Asistanı, Şerit Değiştirme Asistanı (Side Assist), Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, Yolcu Koruma Asistanı, Çoklu Çarpışma Freni