Volkswagen Ticari

Modeller

  • Caddy
  • California
  • Caravelle
  • Crafter
  • Transporter
  • Yeni Amarok
  • Yeni Multivan
  • TÜMÜ

Caddy

Caddy Cargo

Transporter Kombi

Transporter Panelvan

Transporter Pikap

Caravelle

Yeni Multivan

Crafter Panelvan

Crafter Okul - Servis

Yeni Amarok

California

Grand California

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Caddy Kredi Kampanyası

Hayalinizdeki Caddy modelleri, 700.000 TL krediye 12 ay, %3,39 faiz oranı avantajıyla Doğuş Oto Yetkili Satıcıları'nda sizleri bekliyor.

Kampanya Detayı
segment-campaigns-image
card-image

VW Ticari Kazandıran Servis Kampanyası

Kazandıran Servis orijinal parça değişimi ve bakımlarda %40’a varan bahar indirimleriyle Doğuş Oto'da!

Kampanya Detayı

Sıkça Sorulan Sorular

Servis

Ticari Araçlarda Yetki Belgesi zorunlu mudur?

Şirket adına veya vergi levhası olan bir kişi adına alınan her türlü ticari araç için ve aracı kullanacak sürücüler için yetki belgesi alınması zorunludur.


Yeni Amarok Modeli Hangi Sınıf Araç Kategorisindedir?

Yeni Amarok ticari araç sınıfında yer alan bir araç modelidir. Bu araç, güçlü bir pikap aracıdır ve özellikle yük taşıma kapasitesi ve çekiş gücü ile öne çıkar. Özellikle inşaat, nakliye, lojistik gibi sektörlerde tercih edilebilir.

Volkswagen Ticari araç modelleri nelerdir?

Caddy Cargo, Caddy Kombi, Transporter Kombi, Transporter Panelvan, Transporter Pikap, Caravelle, Amarok, California, Grand California, Crafter Panelvan, Crafter Okul Servis ve Multivan.

Volkswagen Ticari araçlarda Karavan var mı?

Volkswagen California, iki farklı uzunluktaki şasi seçeneğiyle gelir ve geniş bir yatak, mutfak, ve oturma alanına sahiptir. Volkswagen Grand California, Bu model, California'nın daha büyük ve genişletilmiş versiyonudur. Daha geniş bir yaşam alanı, duş ve tuvalet gibi ekstra özelliklere sahiptir.


Yeni Multivan Hybrid midir?

Plug-in hibrit çekiş sistemine sahip Yeni T7 Multivan 1.4 TSI eHybrid modeli, toplam 218 PS güç üretiyor. 13 kWh’lik lityum-iyon batarya sistemi sayesinde günlük mesafelerde tamamen elektrik gücüyle kullanılabiliyor. eHybrid Yeni Multivan, 130 km/sa’in üzerindeki hızlarda ise TSI devreye giriyor.

Volkswagen Ticari araçlarda servis bakım maliyetleri nelerdir?

Volkswagen Ticari araçların servis ve bakım maliyetleri, birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında aracın modeli, yaş ve kullanım şartları yer alır.